Hizmetlerimiz

 

  • Yemekli - Yemeksiz Düğün

  • Nişan

  • Şirket Yemekleri

  • Konferans

  • Sünnet Düğünü

  • Doğum günü

  • Özel Toplantılarınız

Konukseverliğimizle beraber konforu hissedin…

Salon Gülşah konforlu güler yüzlü hizmeti ile evinizi aratmayacak rahatlığı sunuyor.

Salonumuza daha ilk adımınızda bir güzellik insani bir sıcaklık ve mükemmel dekore edilmiş mekanımız    
size “HOŞ GELDİNİZ” der.

Mutlu başlangıçlar bizde yaşanıyor düğün, nişan, mezuniyet baloları…


ÇOK ÇOK ÖZEL MÖNÜLER

Salon Gülşahın spesiyal mönüleri damak zevkinizi düşünerek yemek sadece ihtiyaç değil bizde sanattır, ilkesinden yola çıkan hünerli usta ellere özel mutfağında hazırlatmaktadır. Çeşit zenginliği karşısında seçmekte oldukça zorlanabileceğinizi düşünüyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmetin verilmesi ve en önemlisi bu özel gecelerin eğlenceli ve akılda kalıcı olmasını sağlıyoruz. Bu işin bilgi ve deneyimine sahip bir kadro ile çalışarak unutulmayacak organizasyonlara imza atıyoruz.

Müşterilerimize bir çok kolaylık sunarak davetin tüm yükünü onların omuzlarında alıyoruz.  Dekorasyon, müzik tesisatı, ışık, video, fotoğrafçı, piyanist şantör, sanatçı, dj, ve daha bir çok gerekli unsur tarafımızdan sağlanabilmekte ve davetin tüm koordinasyonu tarafımızdan yapılmaktadır.

Fiyatlandırmamızı maliyetlerimize göre planlıyoruz. Fiyatlarımız hazırlarken mümkün olduğunca her şeyi dahil edip full paket vermeye çalışıyoruz. Müşterimiz düğün için ödeyeceği rakamı bilip ekstra başka bir ödeme yapması gerekmez.

Her anlatılan da bir eksiklik olabilir ama yaşananda asla…

Sizleri yaşamaya ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

Copyright © 2011 .:  GÜLŞAH Düğün Salonu :.    Adres: İdealtepe Bağdat Cad. No: 211 Maltepe/İstanbul  Telefon: 0 (216) 367 56 73
Web Tasarım:  www.bilkomtasarim.com

nişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı..., salon,nişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı..., salonnişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı..., salonnişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı..., salonnişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı..., salonnişan, düğün,DÜĞÜN,DÜĞÜN SARAYI,NİKAH,NİŞAN,MALTEPE,MALTEPE DÜĞÜN SARAYI,nikah,Gülşah,GÜLŞAH,gülşah düğün salonu,.: Salon GÜLŞAH :.,GÜLŞAH DÜĞÜN SALONU,GÜLŞAH DÜĞÜN SARAYI,saray,SARAY,Salon GÜLŞAH 'ın Farkı...